AnasayfaÜyelerimizSıkça Sorulanlarİletişim Bilgileri
 

Duyurular

SKB Koordinatörler Toplantısı ve AB Hibe Projeleri Eğitimi Ankara’da Gerçekleştirildi

Tarih : 2 Ağustos 2022

SKB Koordinatörler Toplantısı ve AB Hibe Projeleri Eğitimi, Türkiye Belediyeler Birliği işbirliği ile 27-29 Temmuz 2022 tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirildi. Toplantıya, farklı şehirlerden birçok Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği üye belediye proje koordinatörü ve proje uzmanları katılım sağladı.

Türkiye Belediyeler Birliği’nin binasında gerçekleştirilen eğitimin açılış konuşmasında Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği Genel Sekreteri Dr. Ahmet Recep Tekcan söz aldı. Tekcan, konuşmasında katılımcılara Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği’nin çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi. Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği üye belediye proje koordinatörü arasındaki iletişimi güçlendirmek, fikir ve deneyim paylaşımı sağlamak amaçlarının da olduğu toplantıda, koordinatörler sırayla söz olarak kendilerini tanıtıp, proje konusundaki deneyimlerini diğer katılımcılarla paylaştı. 2 oturum halinde düzenlenen ve Türkiye Belediyeler Birliği Proje Uzmanları tarafından verilen eğitimin ilk gününde, politika ve finansman ilişkisi, hibe rehberi okuma, proje taslağı hazırlama ve ön başvuru dokümanı doldurma konuları hakkında katılımcılara bilgiler verildi.

Tek oturum halinde düzenlenen eğitimin ikinci ve son gününde ise, grup çalışmalarıyla hazırlanan projeler ile hibe ve fon kaynakları sunumu katılımcılarla paylaşıldı. Gün sonundaki soru cevap bölümünden sonra eğitim sona erdi.

Etkinlikler
 
Yayınlar
 
Diğer Yayınlarımız
 
Video Galerisi
 
Fotoğraf Galerisi
 
 
 
Üye Belediyelerimiz
 
 
Anasayfa ÜyelerimizBirlik HakkındaSKB HaberleriÜye Belediye HaberleriYayınlarFotoğraf Galerisiİletişim Bilgileri
© 2005-2020 Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği. Tüm hakları saklıdır.