AnasayfaÜyelerimizSıkça Sorulanlarİletişim Bilgileri
 

Duyurular

Sokak Hayvanlarımıza Mama Desteği̇

Tarih : 7 Mayıs 2021

Her zaman sokakta yaşayan sevimli can dostlarımızın yanında olan Malkara Belediyesi’ne, Malkara Organize Sanayi Bölgesi Yönetiminden 100 torba mama desteği.

Malkara Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi tarafından alınan 100 torba mamayı Malkara OSB Yönetim Kurulu Başkanı Barış Tanrıverdi, Malkara OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili İbrahim Kurnaz ve Malkara OSB Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Halıcı, 30 Nisan 2021 Cuma günü Belediye Veterineri Atilla Bakın’a teslim ettiler.

Sokakta yaşayan can dostlarımızın her zaman yanlarında olduklarını belirten Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “ COVİD-19 salgını nedeniyle tam kapanmanın yaşandığı ve insanların evde kaldığı bu zorlu süreçte can dostlarımız bize emanet. Belediye olarak yiyecek bulmakta zorlanan can dostlarımızın beslenme hizmetlerine imkânlar dahilinde daha fazla özen göstererek ara vermeden devam edeceğiz.

Yapmış olduğumuz çalışmaların yanı sıra hayvansever lerde aldığımız desteklerle de sevimli dostlarımızı hayatta tutma gayreti içerisindeyiz. Belediyemize 100 torba mama desteğinde bulunan Malkara OSB Yönetim Kuruluna çok teşekkür ediyorum. Sokakta yaşayan can dostlarımızın her zaman desteğe ihtiyacı var.

Tüm hemşehrilerimizi de imkanları çerçevesinde sokakta yaşayan can dostlarımıza destek olmaya davet ediyorum.” dedi.

Etkinlikler
 
Yayınlar
 
Diğer Yayınlarımız
 
Video Galerisi
 
Fotoğraf Galerisi
 
 
 
Üye Belediyelerimiz
 
 
Anasayfa ÜyelerimizBirlik HakkındaSKB HaberleriÜye Belediye HaberleriYayınlarFotoğraf Galerisiİletişim Bilgileri
© 2005-2020 Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği. Tüm hakları saklıdır.