Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

Sporun Kenti Nilüfer’de Yürüyoruz

23.11.2015

2913-500x333

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Spor İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Sporun kenti Nilüfer’de yürüyoruz” etkinliğine katılarak mahalle halkıyla birlikte sabah sporu yaptı.
Nilüfer Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü, “Sporun kenti Nilüfer’de yürüyoruz” sloganıyla sabah sporu yapan vatandaşlara destek veriyor. Nilüfer’in Beşevler Petunya Parkı ve Koşu Yolu ile Cephanelik Koşu Parkuru’nda sabah sporu düzenleyen Nilüfer Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’nün etkinliğine Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de eşi Seden Bozbey ve çocukları Meriç ile katıldı. Başkan Yardımcısı Yalçın Işıkyıldız, Nilüfer Belediyesi Meclis Üyeleri ve muhtarların da katıldığı yürüyüşte Başkan Bozbey mahalleliyle birlikte spor yaptı. Nilüfer Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü personeli Süleyman Yeşilova’nın eğitmenliğinde gerçekleştirilen yürüyüş öncesi katılımcılara kayısı, badem, su ve ayran dağıtıldı. Sabah sporuna başlamadan önce kayısı ve bademin metabolizmayı dinç tutacağını kaydeden Yeşilova, yürüyüşten sonra da ayran içilmesi gerektiğini söyledi.

Beşevler Petunya Parkı ve Koşu Yolu ile Cephanelik Koşu Yolu’nda düzenlenen sabah sporuna katılan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de Nilüferlilerin bilinçli spor yapmaları için Spor İşleri Müdürlüğü tarafından Nilüfer’in çeşitli mahallelerinde yürüyüş etkinlikleri düzenlediklerini söyledi. Yürüyüş etkinliklerinin önümüzdeki günlerde de devam edeceğini kaydeden Başkan Bozbey, sağlık için herkesi bu yürüyüşlere davet etti.

Nilüfer Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’nün düzenlediği sabah sporu etkinleri önümüzdeki hafta Barış Mahallesi ve Ataevler Mahallesi’nde devam edecek.

spor-0-1-500x333 spor-01-500x383 spor-5-500x333

Bu Haberi Paylaşın