Bizi Takip Edin

SKB Haberleri

Stratejik İletişim Planı Çalıştayı Bursa’da düzenlenecek

28.11.2011

Sağlıklı Kentler Birliği 8-9 Aralık 2011 tarihlerinde Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek Stratejik İletişim Planı Çalıştayı’nda bir araya gelecek.

Sağlıklı Kentler Birliği’nin çalışmalarını daha geniş kitlelere ulaştırmak, hem Birlik üyeleri hem de ülke genelindeki tüm belediyeler ve sivil toplum kuruluşlarıyla ilişkilerini güçlendirmek amacıyla çalışmalarına başlanan Stratejik İletişim Planı,  birlik üyelerinden gelen görüşler doğrultusunda taslak olarak hazırlanmış,  15.Olağan Meclis Toplantısında Birlik Meclisinin bilgisine sunulmuştu.

Stratejik İletişim Taslak Planının, Sağlıklı Kentler Birliği Encümeninin 14.09.2011 tarih ve 12 sayılı kararıyla tüm üyelerin katılımıyla gerçekleştirilecek Çalıştay ile nihai hale getirilerek 16.Olağan Meclis Toplantısında Birlik Meclisi’nin onayına sunulması planlanmaktadır.

Birliğin ortak görüşünü yansıtacak Stratejik İletişim Planı Çalıştayı,  üye belediyelerden meclis üyeleri ve proje koordinatörleri ile Birlik gözlemci üyelerinin katkılarıyla interaktif olarak gerçekleştirilecektir. Sağlıklı Kentler Birliği Stratejik İletişim Planı, Strateji Planı 2005-2020 çerçevesinde 2020 yılı hedef alınarak oluşturulacaktır.

Program için tıklayınız.

Bu Haberi Paylaşın