AnasayfaÜyelerimizSıkça Sorulanlarİletişim Bilgileri
 

Duyurular

Temiz Doğa ve Sağlıklı Yaşam İçin Yapılan Çalışmalarımız Ödüllendirildi

Tarih : 21 Haziran 2022

Bilecik Belediyesi tarafından şehir içi ulaşımında bisiklet kullanımının önemine değinmek, bisikletin çevreci, sağlıklı, ekonomik, pratik ulaşım aracı olduğu bilincini yaymak ve teşvik etmek amacıyla gerçekleştirilen çalışmalar ödüllendirildi.
Bilecik Belediyesi’nin Türkiye Sağlıklı Kentler Birliğinin “Haydi Çocuklar Bisikletle Okula” sloganıyla başlattığı, Bilecik Belediyesi ve Bisikletliler Derneği Bilecik Temsilciliği iş birliği ile bu yıl uygulanan proje kapsamında 10 öğrenciye, birlik tarafından gönderilen bisiklet ekipmanları ve hikaye kitapları, Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı tarafından çocuklara hediye edildi.
BAŞKAN V. SUBAŞI:
‘’SAĞLIKLI KENTLER BİRLİĞİNİN ÜYESİ OLARAK GÜZEL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK’’
Bilecik Belediyesi’nin Sağlıklı Kentler Birliği üyesi olduğunu hatırlatan ve birlik kapsamında güzel çalışmalar gerçekleştirmeye devam edeceklerini kaydeden Başkan V. Subaşı, ‘’Belediyemiz ve Bisikletliler Derneği Bilecik Temsilciliği işbirliğinde bisiklet kullanımının artırılması ve bu yönde farkındalığın oluşması amacıyla birçok etkinliğe paydaş oluyoruz. Bisikletliler Derneği Bilecik Temsilcisi ve Belediyemiz Bisiklet Antrenörü Hakan Yavuz’un da büyük gayretleriyle bu alanda güzel çalışmalar yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Birlik tarafından gönderilen bisiklet ile ilgili ekipmanları da çocuklara hediye ettik’’ ifadelerini kullandı.
Bilecik Belediyesi Bisiklet Antrenörü Hakan Yavuz da Başkan V. Subaşı’na katkıları dolayısıyla teşekkür ederek, bu yöndeki projeleri takip edecekleri bilgisini verdi.

Etkinlikler
 
Yayınlar
 
Diğer Yayınlarımız
 
Video Galerisi
 
Fotoğraf Galerisi
 
 
 
Üye Belediyelerimiz
 
 
Anasayfa ÜyelerimizBirlik HakkındaSKB HaberleriÜye Belediye HaberleriYayınlarFotoğraf Galerisiİletişim Bilgileri
© 2005-2020 Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği. Tüm hakları saklıdır.