Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

Uyuşturucuyla Mücadele İçin Pedal Çevirdiler

26.05.2015

osmangazi uyusturucu

Sağlıklı Kentler Birliği tarafından Gebze’de düzenlenen  ‘Yerel Yönetimlerin Gençlik Politikaları ve Uyuşturucu Madde İle Mücadele’ konulu konferansa katılacn Uludağ Üniversitesi Bisiklet Topluluğu üyeleri Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı ziyaret ederek bayraklarını takdim etti.

Uludağ Üniversitesi Bisiklet Topluluğu üyeleri, 6,7,8 Mayıs tarihlerinde Gebze Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenn ‘Yerel Yönetimlerin Gençlik Politikaları ve Uyuşturucu Madde İle Mücadele’ konferansına katılmak için yola çıktı. Uludağ Üniversitesi’nden hareket eden ve Gebze’ye kadar pedal çeviren 15 kişilik ekip güzergahları üzerinde yer alan Sağlıklı Kentler Birliği’ne üye belediyeleri ziyaret ederek hem belediye başkanlarının desteğini alıyor hem de Uludağ Üniversitesi Bisiklet Topluluğu’na ait bayrakları hediye ediyor.

Osmangazi Belediyesi’ni ziyaret eden Uludağ Üniversitesi Bisiklet Topluluğu üyelerini belediye bahçesinde karşılayan Başkan Dündar, uyuşturucuyla mücadele konusunda göstermiş oldukları duyarlılık için ekip üyelerine teşekkür etti. Uyuşturucu madde bağımlılığıyla mücadele konusunda herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini belirten Başkan Dündar, “Sizleri tebrik ediyorum. Üniversitede eğitiminize devam ederken biryandan da uyuşturucu madde ile mücadelede aktif rol alıyorsunuz. Uyuşturucu madde bağımlılığı, toplumun her kesimini tehdit ediyor. Bu mücadele hepimizin mücadelesi. Herkesin bu mücadeleye ortak olması gerekiyor. Ben bu konudaki duyarlılığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Her zaman sizlere destek olmaya hazırız. Yolunuz açık olsun” dedi.

Başkan Dündar, kendisine topluluklarının bayrağını takdim eden Uludağ Üniversitesi Bisiklet Topluluğu üyelerine belediyenin flamasını hediye ederek uğurladı.

 

Bu Haberi Paylaşın