Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

Yazlık Ilıca Şifa dağıtıyor

23.08.2013

ılıcaAçıldığı tarihten bu güne kadar, şifa dağıtan suyu, konforlu tesisi, seyir terası ve restoranıyla, Yazlık Ilıcası, ilgi odağı olmaya devam ediyor. Kocaeli’nin bu anlamda ilk tesisi olan Yazlık Ilıcası, çok kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve günün yorgunluğunu giderecek şifa bulabileceğiniz bir tesis.

GölcükBelediyesi Yazlık Ilıcası Şifa Dağıtmayadevam ediyor 

VatandaşlarIlıcayı çok sevdi 

Açıldığı tarihten bu güne kadar, şifadağıtan suyu, konforlu tesisi, seyir terası ve restoranıyla, Yazlık Ilıcası, ilgiodağı olmaya devam ediyor. Kocaeli’nin bu anlamda ilk tesisi olan YazlıkIlıcası, çok kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve günün yorgunluğunu giderecek şifabulabileceğiniz bir tesis.

7’den 70’e Bay-Bayan-Çocuk herkesinistifade edebileceği şekilde dizayn edilmiş olan tesiste Termal havuz, Türkhamamı, tuz odası, sauna, buhar odası, çamur banyoları ve masaj odalarıbulunuyor. Ekonomik ücret tarifeleriyle herkesin istifade edebileceği tesishalkımıza Gölcük Belediyesinin sunduğu en önemli hizmetlerden birisi.

2. Yüzyıldan bu güne kullanılan şifalısuyu, özellikle başta cilt olmak üzere, romatizmal rahatsızlıklar ve birçokderde şifa oluyor. Ilıca suyunun içerisindeki minarel tuzlar ve elementlerhücre metabolizmasını hızlandırmakta, çevreden gelen zararlı toksinlerdenarındırmakta ve nemlendirmektedir.

Ayrıca çamur banyosu, hücre yenilenmesini sağlayarak, yaşlanma sürecini yavaşlatmakta, cilt üzerinde bulunan ölü hücre ve diğer pisliklerin atılmasını sağladığı için sıklaştırıcı etkisi olmakta, yorgunluk, aşırı zorlanma veya bazı hastalıklar nedeniyle oluşan kas ve kemik problemlerini gidermekte, bağışıklık sisteminin kuvvetlenmesine yardımcı olmakta, stresi azaltan doğal bir yöntem olarak tercih edilmektedir.

Bu Haberi Paylaşın