Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

Yerel Yönetimlerin İklim Değişikliğine Uyumu Atölyesi

29.04.2022

Tepebaşı Belediyesi’nin ev sahipliğinde Sürdürülebilirliğin Sorumlu Mühendisleri Projesi kapsamında SADE (Sürdürülebilirlik Adımları Derneği) tarafından, Çözümler Atölyeleri düzenlenecek.

Tepebaşı Belediyesi, sürdürülebilirlik kapsamında gerçekleştirdiği çalışmalarına devam ediyor.

Son olarak Tepebaşı Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı, Sürdürülebilirliğin Sorumlu Mühendisleri Projesi kapsamında SADE (Sürdürülebilirlik Adımları Derneği) tarafından gerçekleştirilecek olan Çözümler Atölyeleri düzenlenecek. 16 Mayıs Pazartesi günü, Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi’nde, “Yerel Yönetimlerin İklim Değişikliğine Uyumu Atölyesi”nde genç mühendisler, iklim değişikliğine uyum konusunda yerel yönetimlerin getirebilecekleri çözümleri ele alacak.

Atölye çalışmasına mühendislik fakültesi öğrencileri veya yeni mezun olmuş gençler, toplumsal sorunların farkında olan ve bu sorunlara çözüm üretmek isteyen 18-30 yaşları arasındaki herkes katılabilecek.

Atölye 16 Mayıs Pazartesi günü 14.30 – 18.30 saatleri arasında gerçekleşecek ve katılımcı gençlere belge takdim edilecek. Atölyeye katılmak için doldurulması gereken form,  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfFCNhLdIMD53Slr9tGk7K9LyszBQZm1UNwelEMl62liauesw/viewform

linkinde yer alıyor.

Bu Haberi Paylaşın