Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

Sabah Sporuna Yoğun İlgi

10.03.2017

Pendik Belediyesinin kadınlara yönelik düzenlediği ücretsiz sabah sporu, Yenişehir Mahallesi Yahya Kemal Beyatlı Bilgi Evi ve Spor Merkezi’nde yoğun katılımla başladı. Her yaştan hanım, fitnnes eğitmeninin gösterdiği hareketlere büyük bir keyifle eşlik etti.

Kadınlara yönelik ücretsiz sabah sporu programını bu yıl da devam ettiren Pendik Belediyesi, 7 Mart Salı günü ilk aktiviteyi gerçekleştirdi. Yenişehir Mahallesi Yahya Kemal Beyatlı Bilgi Evi ve Spor Merkezi’ndeki sabah sporu, her salı ve perşembe günleri Saat 10.00-11.00 saatleri arasında yapılacak. Kayıtlar ise Mart ayı sonuna kadar devam edecek. Katılmak isteyene hanımların www.pendik.bel.tr internet adresinden başvuru yapması ve kayıt yaptırması gerekiyor.

Çocuğuyla birlikte spor yaptı

Sabah sporu programına ilk gün ilgi oldukça fazlaydı. Eşofmanlarını ve spor ayakkabılarını giyip gelen hanımlar, fitness eğitmeni eşliğinde sağlıklı yaşam ve form için egzersiz yaptılar. Katılanların içinde çocuklarıyla gelen anneler de vardı. Hem tanışmak, hem de ortamı görmek için gelen hanımlar, ilk gün bebekleriyle birlikte eşlik ettiler.

Bu Haberi Paylaşın