Bizi Takip Edin

Üye Belediye Haberleri

Türkoğlu’na mesire alanı

19.01.2015

kahramanmaras-mesire alanı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde başlattığı mesire alanı çalışmalarına Türkoğlu ile devam ediyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü tarafından yaklaşık 99 bin metrekare alan üzerinde çalışma gerçekleştiriyor.

Türkoğlu Mesire Alanı’nda yapılan çalışmalara ilişkin bilgiler aktaran Büyükşehir Belediye yetkilileri, çalışmaların devam ettiğini ifade ederek: “Türkoğlu İlçemize yakışır güzel bir mesire alanı yapıyoruz. 98 bin 546 metrekare alan içerisinde yaptığımız çalışmalarda kafeterya ve çocuk oyun alanı zemin çalışmaları tamamlandı. Yürüyüş yolları, bordür ve parke döşeme çalışmaları tamamlandı. Aydınlatma tesisatı ve su tesisatları döşendi. Güvenlik ve idari binanın sıva çalışmaları tamamlandı. Çardaklar, barbeküler, çeşmeler ve lavaboların iç döşemeleri, basketbol sahası yapımı devam ediyor. Aynı zamanda mesire alanı içerisinde kent mobilyaların montajı ile bitkilendirme ve ağaçlandırma çalışmaları da yapılacak” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Türkoğlu Mesire Alanı’nın ilkbaharda vatandaşların hizmetine sunulacağı müjdesini verdi

Bu Haberi Paylaşın